Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Atılımsan Grup A.Ş., hedefi daima daha iyiyi üretmek olan ve 1970li yılların başından beri kendini geliştirerek yoluna devam eden global bir markadır. Teknoloji, kalite, sağlamlık ve çevreye duyarlılık ilkelerini kendine hedef belirlemiş olan Atılımsan Grup A.Ş. aynı zamanda yüzde yüz yerli depo ve tank üreticisidir.

HAKKIMIZDA

Atılımsan Grup A.Ş. olarak, kurulduğumuz günden bu yana, her zaman doğa ve insan odaklı bir kurum olarak sürdürülebilir, güvenli, doğru ve verimli ürünlerle tüketicimizin karşısına çıkıyoruz. Sizin önem verdiğiniz değerleri benimseyen iş modelleri ve süreçler oluşturuyor, sonuç odaklı çalışıyoruz.
Değişen ihtiyaçları da gerekli ve yeterli çözümleri üretmek için sektöre olan sorumluluğumuz ile üretimlerimizi uluslararası standartlarda sağlıyoruz.
1970li yılların başından beri Türkiye ve farklı ülkelerden gelen tüm su deposu, foseptik ve asit tankı talepleri için Orhanlı, Tuzla üretim tesislerinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
Su deposu, foseptik tankı, asit tankları üretimlerini farklı ölçülerde ve kullanım şekillerinde projelendirerek sizlere en uygun ve en kaliteli ürünlerin ulaşmasını sağlamaktayız. Türkiye’nin ilk 100 ton kapasiteli su deposu üretimi, 60 tonluk polyester silo asit tankı üretimi gibi birçok tank üretiminde sektöre önderlik etmiş bulunmaktayız.

Adres

Orhanlı Mh.
İrfan Cd. No:5
Tuzla, İSTANBUL

Telefon

+90 216 394 3511
Mobil: +90 553 832 2402
info@atilimsangrup.com.tr

TEDARİKÇİLERİMİZ

  • BOYTEK
  • CAM ELYAF
  • JUSHI
  • PİMTAŞ