SSS

Foseptik Tankları Toprak Altına Konulmaya Uygun mudur?
Foseptik tankları üretimi toprak altına konulmaya uygun olarak üretilir. Ancak bu işlem ürün talimatnamesinde yer alan yönergelere uygun olarak yapılmalıdır. En önemli husus kazı ölçüleri ve kazı alanı taban kısmında olması gereken beton zemindir.                  
Kazı Alanın Taban Kısmına Beton Dökülmesi Zorunlu mudur
Garanti koşullarının sağlanabilmesi için en önemli hususlardan biri kazı alanı taban kısmının beton olmasıdır. Tank taban kısmı zemine dengeli bir şekilde ve tamamen temas etmelidir.
Tank Üzerini Harfiyat Toprağı İle Kapatabilir miyiz?
Tank üzerini harfiyat toprağı ile değil ince kum ile kapatmalısınız. Harfiyat toprağı içerisinde bulunacak taş, metal vb. sert materyaller tankınıza zarar verebilir. Ayrıca toprak ağırlığı kuma göre fazla olması ve yağış sonrası daha fazla baskı sağlayacağından işlem kesinlikle ince kum ile yapılmalıdır.
Su Depolarını Foseptik Tank Olarak Kullanabilir miyiz?
Su depoları foseptik tank olarak kullanılamaz. Toprak altında dayanım sağlayamayacak olan su depoları foseptik tank olarak kullanımlarında garanti kapsamı dışında kalacaktır.
Toprak Altında Dayanım Sağlar mı?
Fiberglasın baskı dayanımı, su depolarına göre daha kalın bir şekilde üretilmesi ve iç kısmına adapte edilen dalgakıran sistemi ile foseptik tankları toprak altında dayanım gösterecektir.
İstanbul Dışına Gönderim Sağlanmakta mıdır?
Ürünlerimiz Türkiye ve Dünya’nın tüm bölgelerine gönderilebilmektedir. Konu ile ilgili fiyat bilgisini satış departmanından alabilirsiniz. Mobil Arama veya E-Posta Gönder
Nasıl Sipariş Verebilirim?
Sipariş işlemleri için mail yolu veya telefon ile tarafımıza ulaşabilirsiniz. Stok durumu, stokta olmayan ürünler için üretim süresi ve talep ettiğiniz bölge için nakliye bedeli sipariş öncesi tarafınıza bildirilecektir. Mobil Arama veya E-Posta Gönder
Ürünlere Nakliye Bedeli Dahil midir?
İstanbul içi siparişleriniz için nakliye bedeli talep edilmemektedir. Şehir dışı talepleriniz için nakliye bedeli en uygun şekilde ayarlanarak tarafınıza bilgisi verilecektir.
Kredi Kartı İle Ödeme Yapabilir miyim?
Tarafımızdan teslimatı sağlanan ürünler için kapıda kredi kartı ile şehir dışı talepleriniz için mail order yolu ile ödemelerinizi kredi kartlarından tek çekim ile ödeyebilirsiniz.
Kurulum İşlemleri Yapılmakta mıdır?
Tarafımızdan kurulum işlemleri yapılmamaktadır. Kurulum işlemlerini tarafınıza gönderilen talimatnameye uygun olarak yapabilirsiniz.
Su Çıkan Kazı Alanına Kurulum Sağlamak Uygun mudur?
Su çıkan alanlarda kurulum yapmak uygun değildir. Su seviyesi arttıkça boş olan tankınızı yüzeye çıkartacak kullanıma izin vermeyecektir. Bu yerlerde tarafımıza bilgi verilerek ürün ölçülerinde değişiklik talep edebilirsiniz. Ürün yükseklik ölçüsü minimuma indirilerek, kazı derinlik ölçünüz azaltılacaktır. Böylelikle su çıkma olasılığı ortadan kalkacaktır.
Talimatnamedeki Dolum Borusu Ölçüsü Değiştirilebilir mi?
Tank üzerindeki tüm ekipman ölçüsü ve konumu talebinize göre değiştirilebilmektedir. Sipariş öncesinde mutlaka konu ile ilgili tarafımıza bilgi verilmesi gerekmektedir.
Foseptik Tankı Kot Farkı Değiştirilebilmekte midir?
Kot farkı talebinize göre düzenlenebilmektedir. Rögar kapağı yükseklik ölçüsü arttırılarak kot farkı ölçüsü talebinize göre ayarlanacaktır. Kot farkı artış gösteren ürünlerin dayanımı ve ölçüye göre dalgakıran sayısı arttırılmaktadır. Buda fiyat farklılıklarına sebep olabilecektir.